Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
RED HOT CHILI PEPPERS - Tell Me Baby
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Tell Me Baby
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vytuňte si svoji káru! Vyhrajte autokameru a navigaci

709903_mm1200x1200

V nejrychlejší soutěži v českém éteru - Rychlé pětce - hrajeme o autokamery a navigace od NAVITEL.
Se Snídaní šampionů trefíte vždy včas a bezpečně na správné místo.

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

autokamera Navitel R900 4K a navigace Navitel T787 4G

Pokud chcete jezdit bez starostí a mít jistotu, že ať se stane cokoli, kamera NAVITEL R900 4K zachytí každý moment na silnici a pomůže i s případným dokazováním viny před pojišťovnou nebo před policií. Autokamera NAVITEL je správná volba. Zaznamenává špičkovou kvalitu videa v rozlišení 4K. Bez problému přečte klíčové detaily, jako jsou dopravní značky nebo SPZ projíždějícího vozu. Vpřípadě nárazu sama bezpečně uzamkne záznamy znehody a uloží je.

Navigace Navitel T787 4G je vybavena asistentem pro jízdu v jízdním pruhu, režimem TIR, 3D zobrazením budov a bezplatnou aktualizací map.  Aby bylo používání a ovládání navigace rychlé a pohodlné, je vybavena širokoúhlým 7" barevným displejem.

Česká firma NAVITEL je výrobce kvalitních autokamer a příslušenství do auta i na motorku. Kromě kamer do auta vyrábí také příslušenství na cesty: nabíjecí stanice, přenosné solární panely, powerbanky, vysavače do auta, držáky na mobilní telefon, přenosné kompresory. Zkrátka všechno, co můžete využít při cestování autem nebo na motorce, a na cestě například na dovolenou.

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE