Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
DAVID GUETTA & KIM PETRAS - When We Were Young (The Logical Song)
Playlist
DAVID GUETTA & KIM PETRAS
When We Were Young (The Logical Song)
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrávejte poukazy na exkluzivní pobyty v Horním Rakousku, v regionu Pyhrn-Priel

357044762_650123973826373_2303129667496239138_n

Šampióni dovolenkují v Alpách!
Vstávejte i tento týden s Hitrádiem a vyhrávejte poukazy na exkluzivní pobyty v Horním Rakousku, v regionu Pyhrn-Priel.
Užijete si dechberoucí panoramata, úžasné turistické cesty a cyklostezky v nedotčené přírodě, bazény a koupaliště. Do rakouských alp vyrážíme každé všední ráno ve Snídani šampionů na Hitrádiu.

Rychle, snadno a dostupně – takto se prezentuje region Pyhrn-Priel v Horním Rakousku jako skrytý tip pro vaší nezapomenutelnou dovolenou. V srdci rakouských Alp a pouze 330 km od Prahy. Impozatní jsou mimořádná horská panorama se starobylými chatami, pralesy národního parku a úžasné turistické cesty a cyklostezky v nedotčené přírodě. Více než 600 km dobře značených cest v nejrůznějších nadmořských výškách a různých obtížností dělají region oblíbeným cílem milovníků horské turistiky.

Tento týden vám představíme ty nejhezčí výlety, nezapomenutelné aktivy a sporty pro léto 2023 v horním Rakousku.   

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

pondělí

Voucher na ubytování na 3 noci v komfortním apartmánu Alprima Hinterstoder  pro 4-5 osob společně s kartou ActivCard (v ní jsou zahrnuty zdarma jízdy lanovkami, vstupy na kryté plovárny a koupaliště, účast na pěších túrách s odborným doprovodem, návštěvy muzeí a pamětihodností, přeprava veřejnými dopravními prostředky, program pro děti a mnoho dalších atrakcí a zážitků)

Díky ubytování v apartmánu Alprima máte výchozí pozici přímo na horské vrcholy okolo Hinterstoderu. Také jezero Schiederweiher, které získalo cenu „nejhezčí místo Rakouska v roce 2018," je nedaleko a dá se k němu dojít pěšky. V rozlehlém 52 m² apartmánu na vás čekají dvě ložnice, příjemný obývací prostor, plně vybavená kuchyně a terasa. 

úterý

Voucher na ubytování na 3 noci pro 2 osoby ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní a kartou AktivCard ve vital hotelu Stoderhof.

Čeká vás pozoruhodná dovolená v krásné přírodě. Stoderhof leží přímo v centru Hinterstoderua nabízí vše, co je třeba pro odpočinkový pobyt. Příjemné a útulné pokoje nabízejí pocit pohody a odpočinku. Zdravý a čerstvý snídaňový bufet je součástí výhry.

Nově otevřená lanovka leží pouze 3 minuty od hotelu a vyveze vás během chvilky z údolí do hor.  Jako třešnička na dortu na vás čeká velký bazén.  

středa

Voucher na ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v hotelu Stockerwirt a kartou AktivCard.

4 hvězdičkový hotel nabízí mimořádné výhledy na horskou kulisu regionu Pyhrn-Priel . Vychutnáte si i 300 m² velkou „oázu pohody“ s vyhřívaným bazénem s výhledem na okolní panorama, místnost pro odpočinek, opalovací trávníky a oddělenou saunu.  

čtvrtek

Voucher na ubytování na 3 noci pro 2 osoby ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní a kartou AktivCard ve vital hotelu Stoderhof.

Horská kola? Silniční cyklistika? Downhill? Nebo prostě jentak se projet na kole? Region Pyhrn-Priel nabízí více než 1000 km dlouhou síť cyklostezek pro každého. Mezi highlihty patří vyhlášená trasa na horská kola kolem Hinterstoderu. Překonává 1000 výškových metrů na téměř 30ti kilometrech – na to je třeba kondička. Díky tomu nabízí dechberoucí panorama. 

pátek

Voucher na ubytování na 3 noci v komfortním apartmánu Alprima Hinterstoder  pro 4-5 osob společně s kartou ActivCard.  

I když si právě užíváme léto, příští zima se blíží. Region Pyhrn-Priel je mimo jiné především lyžařským rájem. Závodníci i rekreační lyžaři si přijdou v obou střediscích Hinterstoder a Wurzelalm na své. Téměř 60 km sjezdovek čeká na vaše obloučky. Jde o menší, ale příjemná a autentická lyžařská střediska. I mimo sjezdovky si aktivní vyznavači horkých sportů přijdou na své. Paragliding nad zasněženými horami, túry na sněžnicích, zimní romantická vyjížďka na koních či ježdění na sáňkařské dráze – to jsou zážitky, na které nezapomenete.  

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE