Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
CHARLI XCX - Boom Clap
Playlist
CHARLI XCX
Boom Clap
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte v Rychlé pětce skvělé ceny od Oriflame

338475220_555086373140126_1863515776156154021_n

Osvěžte svoji ranní kosmetickou rutinu se Snídaní šampionů na Hitrádiu. V nejrychlejší soutěži v českém éteru Rychlé pětce hrajeme o skvělé ceny od Oriflame. Těšte se na produkty proti stárnutí pleti včetně veganských, přírodní doplňky stravy, parfémy a líčení. Dominik s Kateřinou vás budou hýčkat víc, než kdy jindy.

Výhry

pondelí  Novage +
Jedná se o zcela novou revoluční péči proti stárnutí pleti s bio aktivačními technologiemi, s kosmeceutickými účinky a viditelnými výsledky již za 2 týdny! 
 
úterý Waunt
Jde o produkty veganské péče o pleť s certifikátem The Vegan Society™ a se složením přírodního původu. Navíc snižuje dopad na planetu a všechny obaly jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. 
 
středa Wellness
Doplňky stravy Wellness by Oriflame, které jsou vyráběny z přírodních ingrediencí a pomáhají doplnit stravu a dodržovat zdravý životní styl. Jedná se o kvalitní přírodní produkty, které byly vyvinuty prvotřídními světovými specialisty ze Švédska. 
 
čtvrtek Giordani Gold parfémy + líčení 
Balíček produktů z řady Giordani Gold obsahující parfémy a produkty líčení. Již 40 let vytváří Giordani Gold od Oriflame nádherné prémiové vůně a dekorativní kosmetiku s exkluzivními ingrediencemi. 
 
pátek Parfémy Swedish experience + kosmetika Love Nature  
Produkty, které obsahují přírodní ingredience a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o letní parfémované vody Swedish Experience (a nádherně voňavé produkty péče o tělo Love Nature. 

Soutěžní úkol

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

oriflame_logo_std_white_rgb

Oriflame je švédská společnost, která nabízí nejen vysoce kvalitní produkty inspirované švédskou přírodou, ale především dává ženám možnost vzít život do vlastních rukou – začít podnikat a plnit si své sny. Oriflame podporuje takový způsob života, díky kterému se krása ze Švédska dostane mezi více lidí a zároveň jim pomůže najít životní rovnováhu. 

Jako švédská kosmetická značka věří, že pokud vypadáte a cítíte se skvěle, máte příležitost využít svůj potenciál naplno. A navíc díky nadšení a vzájemné podpoře je možné vše!

To je Oriflame - krása ze švédského pohledu. 

Rozzařte a zpevněte pleť díky spojení vědy a přírody 
Řada NovAge+ od Oriflame funguje v dokonalé synchronizaci s vaší pletí. Je založena na inovativní bio aktivační technologii, která perfektně spolupracuje s přirozenými biologickými funkcemi pokožky, aby pomohla obnovit a posílit pleť. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou zaměřeny na různé problémy pleti, ať už se jedná o stárnutí, pigmentové skvrny, suchost nebo ztrátu elasticity. Produkty se navíc dají libovolně kombinovat mezi sebou a vy si tak vyberete pro vaši skincare rutinu to nejlepší přesně na míru potřeb vaší pleti. 
Péče o pleť vás bude bavit 
I když péče o pleť znamená pro každého něco jiného, rozhodně bychom ji neměli podceňovat. S pomocí této novinky vás péče o pleť bude opravdu bavit. A jak si mezi čtrnácti novými produkty vybrat? „Produkty péče o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily náš stav pleti. Lze je libovolně kombinovat a v případě změny potřeby vyměnit například texturu krému či sérum zaměřené na jiné potřeby, “ říká dermatoložka MUDr. Jana Housková. Zkrátka, ať vaše pleť potřebuje ve středu obličeje zmatnit a v oblasti očí třeba projasnit, není problém si vybrat produkty, které se postarají o vámi požadovaný efekt. Krémy si můžete navolit i s ochranným SPF faktorem nebo bez.  
Pravidelné pleťové rituály přináší výrazný efekt 
Novinky z  NovAge+ si pochvaluje také Veronika Kašáková, ambasadorka Oriflame, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové. „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp.“ 

Čím se vyznačuje řada NovAge+? 
* Klinicky ověřené výsledky již za 2 týdny 

11 bio aktivačních technologií aktivuje přirozené regenerační, obnovující a posilující procesy v pleti. 

* 4 bio aktivační technologie jsou patentované nebo čekající na patent 

* Nová úroveň vrstvení produktů  Každý krok rituálu je navržen tak, aby zvýšil účinek ostatních kroků. 

* Vyvinuto pro všechny typy pleti včetně citlivé 

* Ekologicky udržitelný přístup 


Odpovědný přístup k získávání surovin a upcyklaci. Obaly obsahují minimálně 25 % recyklovaného skla nebo 30% recyklovaného plastu. 

S výběrem toho pravého rituálu pro vaši pleť pak pomůže zcela nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti, který je k dispozici na webových stránkách Oriflame.
 
Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz  

novage_app_cz

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE