Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
NICO SANTOS & FAST BOY - Where You Are
Playlist
NICO SANTOS & FAST BOY
Where You Are
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampionů na Hitrádiu City

Vyhrajte ruční antibakteriální vysavač s UV lampou a voucher v hodnotě 2.000 korun na nákup v eshopu domo-elektro.cz

Sezóna jarního úklidu je tady a pomocníků není nikdy dost.

Vyhrajte v soutěži Rychlá pětka Ruční antibakteriální vysavač DOMO DO234S s UV lampou + voucher v hodnotě 2.000 korun na nákup v eshopu domo-elektro.cz

Antibakteriální vysavač s UV-C lampou pro profesionální hloubkové čištění ultrafialovým zářením na veškeré čalounění a koberce: hubí roztoče a  bakterie a je také mimořádně účinný proti alergenům a předchází tak problémům s citlivější pokožkou, napomáhá lepšímu dýchání a spánku. Výkonný rotační kartáč a výkonné sání pak snadno z povrchů vysaje veškerý usazený prach a odstraní vlasy i zvířecí chlupy. Ideální také na čištění matrací, polštářů nebo pelíšků pro psy a kočky. 

Jak na to?

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou ze Snídaně šampionů zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE