Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
NICO & VINZ - Am I Wrong
Playlist
NICO & VINZ
Am I Wrong
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte originální kytku, která nikdy nezvadne

323441062_3427423020823669_4382430272355007015_n

S Manboxeo.cz soutěžíme každý všední ráno v 8:08  o unikátní Dřevěnou vonící kytici z 33 květin. Ručně výráběná kytice vypadá a voní jako živá, ale nikdy neuvadne. Navíc je dodávána v luxusním dárkovém balení. Vyhrajte výjimečný dárek, kterým okouzlíte každou ženu nejenom na MDŽ :).

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte na bezplatnou soutěžní telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 8. v pořadí, jste ve hře.  

Vaším úkolem bude odpovědět správně na dvě ze tří soutěžních otázek, které vymyslela umělá inteligence.  Její zadání znělo: Vymysli krátké a vtipné otázky pro muže o ženách :).    

Pokud vyzrajete na AI, odpovíte správně na dvě ze tří soutěžních otázek, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně , bereme do vysílání dalšího soutěžícího až do okamžiku výhry.

Výhry:

1x Velká Dřevěná vonící kytice z 33 květin od Manboxeo.cz dle vlastního výběru v hodnotě 1.699 korun.

Ručně vyráběná Dřevěná vonící kytice - Unikátní a krásný dárek, který nevyrábí nikdo jiný.

Na první pohled ji nerozeznáte od živých květů, na rozdíl od trhaných květin se s ní ale nebudete muset po několika dnech loučit. I tak ale potěší vaše smysly nádhernou vůní. Tu je navíc možné dokoupit.

 Čím jsou Dřevěné vonící kytice od Manboxeo.cz výjimečné?

- ruční výroba každého kvítku

- dřevěné varianty oblíbených květin (růže, kopretiny, lilie, narcisy...)

- střed některých kytiček tvoří usušená květní lůžka a pestíky opravdových květin

- provoněné 100% přírodními silicemi růže, orchideje a mimózy

- k dispozici v 18 variantách (9 barev ve dvou velikostech)

- ukryty v luxusním ozdobném balení se stuhou, které je nyní na e-shopu zdarma

- nejde o žádný dovoz z Číny, vše je ručně vyráběno v ČR

- ideální dárek k MDŽ, svátku, narozeninám nebo výročí

Manboxeo.cz je český e-shop zaměřený na originální dárkové boxy a personalizované dárky pro jakoukoliv příležitost. V jejich nabídce najdete netradiční dárkové boxy pro muže i ženy. Velmi oblíbené jsou Manboxeo bedny, které se otevírají páčidlem. Dále gravírují jména, obrázky či text do kvalitních produktů jako jsou dřevěné sluneční brýle, kožené placatky, nerezové termosky, měděné zapalovače, kuchyňská prkénka a spousta dalších. Největším bestsellerem je chladicí půllitr z nerezové oceli s vygravírovaným jménem. Tisknou také na textil a hrnečky. Můžete si tak u nich vybrat z široké nabídky vtipných motivů nebo si vytvořit tričko či hrnek s vlastním potiskem. Vše se odesílá ihned a je v 99% případů dodáno do méně, než 24 hodin od objednání. Na Manboxeo.cz najdete dárky, které mají vždy něco navíc a budete originální!

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE