Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
POETIKA - Zkouším žít
Playlist
POETIKA
Zkouším žít
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte lístky na koncert Hoziera

hozier_1920x1080

Autor hitu „Take Me to Church“, který znáte i z Hitrádia, se vrací do srdce České republiky!

Andrew Hozier-Byrne, který je v hudebním světě známý jako Hozier, je bezpochyby jedním z nejvýraznějších hudebních umělců současnosti. Narozen a vychovaný v idylickém hrabství Wicklow na Irsku, Hozier oslnil svět svým průlomovým singlem "Take Me to Church" v roce 2013. Tato silně emotivní a sociálně angažovaná píseň získala rychle celosvětovou popularitu a vynesla jeho jméno na vrcholy hitparád.

Ale kdo je Hozier ve skutečnosti? Hudebník s hlubokým vztahem k soulu, blues, folkové a indie rockové hudbě. Jeho texty nás často provokují k přemýšlení o světě kolem nás, zatímco jeho melodie nás vtahují do víru emocí.

Nyní máte jedinečnou příležitost být součástí Hozierova magického koncertu v Praze! Na začátku prosince se představí svým fanouškům s novým albem Unreal Unearth. A my vám nabízíme šanci získat vstupenky!

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 937.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE