Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
TWOCOLORS & SAFRI DUO & CHRIS DE SARANDY - Cynical
Playlist
TWOCOLORS & SAFRI DUO & CHRIS DE SARANDY
Cynical
Právě vysílá:
Petra Tomanová
Rádio, které hraje...

Vyhrajte lístky na Harryho Pottera do Vídně a Londýna

harry_velky

Nemusíte umět čarovat, abyste vyhráli lístky do Magického světa Harryho Pottera ve Vídni nebo studia Harryho Pottera v Londýně včetně ubytování v hotelu. O kouzelné lístky hrajeme ve Snídani šampionů s Dominikem a Kateřinou na Hitrádiu.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

pondělí - čtvrtek

2 lístky do Magického světa Harryho Pottera ve Vídni včetně ubytování v hotelu

 pátek

2 lístky do studia Harryho Pottera v Londýně včetně ubytování v hotelu

Travelking vybírá ty nejvýhodnější pobytové a zážitkové balíčky, hotely a penziony.  Pobyty ze své nabídky osobně ověřují a posílají své zákazníky tam, kde se líbilo i jim. Cílem Travelkingu je zajistit, aby každá vaše cesta proběhla bezstarostně a přesně podle vašich přání. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE