Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
KRYŠTOF - Život je krásný
Playlist
KRYŠTOF
Život je krásný
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte ledničku Liebherr v hodnotě bezmála 40.000 korun

liebherr_velky

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA 3.7. 2023.
Výherkyní je soutěžící Veronika z České Lípy.
 
Nesoutěžíme o zajíce v lednici (teda pytli), ale o chladničku LIEBHERR, kterou osobně otestovala naše kolegyně moderátorka Lea v showroomu ve Vídni.
 
Vaše cesta k nové lednici vede přes váš oblíbený Facebookový profil Hitrádia.
 

Systém hry

  1. Vyfoťte se co možná nejvíc kreativně před jakoukoliv novou lednicí značky LIEBHERR, kterou najdete třeba  u vašeho oblíbeného prodejce.
  2. Seznam všech prodejců chladniček LIEBHERR v ČR je ZDE.
  3. Soutěžní fotku pošlete prostřednictvím zprávy skrze jakýkoliv Facebookový profil Hitrádia.
  4. Naše odborná porota vybere jednoho výherce nejkreativnějšího zpracování soutěžní fotky v termínu 3.7. 2023.
Výhra

1x chladnička LIEBHERR (model CBNbda5723)

Co všechno umí:

Biofresh – příhrádka pro skladování ovoce a zeleniny a druhá pro skladování masa a mléčných výrobků. Chladí přesně na 0 stupňů plus reguluje vlhkost, díky tomu se nekazí potraviny a tím pádem ušetří zákazník spoustu peněz. Například mrkev vydrží v biofresh čerstvá až o 40 dní déle. Běžne vydrží 40, v liebherr až 80, máslo oproti běžným 30 dnům až 90 dní a eidam oproti 10 až 40 dnů.  

Základní zjištění výzkumu ukázalo, že každý Čech v průměru ročně vyhodí 57 kg jídla. Když bychom nakupovali hodně ekonomicky a levné potraviny, tak by to mohlo být například 1200,- kč měsíčně. Nevyplatí se tedy investovat do Biofresh? 

Energetická třída A – na českém trhnu je je méně než 10 chladniček v energetické třídě A, z toho 4 modely jsou od Liebherr = šetření energie, šetření peněz.

Záruka 10 let – jediní na trhu kdo na chladničky energetické třídy A mají záruku 10 let na celý spotřebič (ne jen třeba na kompresor). 

Cashback (kešbek) – u spotřebičů třídy A dostane zákazník až 4.000 cash back, pokud zaregistruje spotřebič na home.liebherr.com, koupit ho ale může u jakéhokoli renomovaného prodejce domácích spotřebičů.

Liebherr je rodinná firma, specialista na chlazení - dělají pouze chlazení, proto jsou opravdoví specialisté. V sortimentu mají chladničky, mrazničky, vinotéky a také humidor. Chladničky jsou mimořádně energeticky úsporné a díky technologii Biofresh (Biofreš) udrží potraviny čerstvé po extra dlouhou dobu, navíc jsou jediní na trhu, kdo poskytuje záruku 10 let na celý spotřebič. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE