Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
POETIKA - Zkouším žít
Playlist
POETIKA
Zkouším žít
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte kurz vaření v CHEF ARENĚ

350539573_607569511470620_2873354539066539513_n

Kdo je u vás doma v kuchyni CHEF? Po absolovování kurzu vaření v CHEF ARENĚ nebude pochyb o tom, že jste to právě VY!

CHEF ARENA je víc než jen škola vaření.

Ve Snídaně šampionů na Hitrádiu si můžete vyhrát voucher v hodnotě 2.000 korun na kurz vaření dle vlastního výběru z nabídky CHEF ARENY. Nebo jej lze využít ke konzumaci v restauracích ZAS A ZNOVA nebo Di Nuovo..

 Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Za CHEF ARENOU  stojí Karel Šimůnek a Petr Hajný, majitelé a provozovatele restaurací ZAS A ZNOVA, DI NUOVO a SIMPLY TASTY. 

Na začátku se zde konaly pouze akce pro jejich kamarády a společná vaření u “jednoho hrnce”. Až později, když se toto rozkřiklo a začali ozývat další zájemci o kurzy, se CHEF ARENA otevřela i širší veřejnosti a stala se tak z volnočasové aktivity plnohodnotným gastronomickým studiem, nicméně přátelská atmosféra zůstala.

Pokud hledáte místo pro netradiční firemní akci, teambuilding, firemní snídaně, pracovní obědy či tematické večery pro své kolegy, obchodní partnery, klienty nebo rodinu je CHEF ARENA vhodnou volbou.

Unikátní gastronomické studio, je plně vybavené domácí „bílou technikou“ se zázemím „velké“ kuchyně, natáčecího studia a produkční společnosti. Kapacita 10 osob na kurz umožňuje individuální přístup.

Každá akce probíhá v úzkém kruhu, kurzy se pořádají pro 8 - 10 osob, semináře - degustace pro 12 - 18 os., večeře do 12 os.

Kurzy jsou vždy vedeny tak, aby jej zvládl každý účastník, samozřejmostí jsou recepty s možností vlastních poznámek.

CHEF ARENA se ze školy vaření velmi jednoduše změní na místo pro uzavřené soukromé nebo firemní akce semináře, teambuilding – školy vaření, dětské oslavy, natáčení, focení, chefs table večery, degustace, semináře slavy nebo tiskovou konferenci.

CHEF ARENU najdete kousek za Prahou v obci Sulice – Hlubočinka, z centra cca 20minut cesty autem směr D1 a na sjezdu z pražského okruhu č. 82 (Jesenice, Kamenice, Jílové u Prahy). Pohodlně zaparkujete hned u studia.

Soutěžní pravidla najdete ZDE.