Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
SIA - Unstoppable
Playlist
SIA
Unstoppable
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte internet na rok zdarma

333892142_1387550772039295_5940614063127797667_n

Surfujte ROK ZDARMA s Nordic Telecom

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou ze Snídaně šampionů zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Nordic Telecom je český poskytovatel pevného internetu pro domácnosti a firmy. Obsluhujeme přes 100 tisíc zákazníků. Se severem nás spojují hodnoty svobody, společenské zodpovědnosti a respektu k přírodě. Vyrostli jsme ze znalosti lokálních poskytovatelů internetu a usilujeme o vytvoření alternativy k velkým operátorům. Ještě důležitější je pro nás ale férový a vstřícný přístup k zákazníkům. Všechny naše služby jsou bez závazku a datových limitů.  


Aktuální nabídka  
Internet za 295 Kč měsíčně. Jednotná cena platí pro všechny tarify. Zákazníkům garantujeme tuto akční cenu na 1 rok. 
Náš hlavní produkt je Zelený internet - pevné internetové připojení pro domácnosti a firmy. Proč zelený? Jde o odkaz na bezproblémovou a funkční službu, bez závazku a s prémiovou péčí. Internet, co frčí na zelenou s péčí, kterou si zamilujete. 
- optikou i vzduchem 
- rychlost až 1 Gb/s 
- dostupný až pro 2 miliony domácností po celé ČR 
- dostupnost možné ověřit na nordictelecom.cz  


Hlavní výhody našich služeb
- prémiová péče = Ajťák na příjmu pro celou rodinu v ceně (rozšířená zákaznická podpora, pomoc s technologiemi a elektronikou) 
- Nordic TV na 3 měsíce k internetu zdarma. Jde o digitální TV se spoustou vychytávek jako je zpětné přehrávání pořadů, sledování v TV, počítači i mobilu (po celé EU), nahrávání, pozastavení a přehrávání pořadů, videotéka atd. 
- služby bez závazku - věříme, že zákazníky si není potřeba vázat žádnou sankcí. Bez závazku znamená, že k sobě zákazníky nepoutáme žádnou finanční sankcí za předčasné ukončení smlouvy. 

Soutěžní pravidla najdete ZDE