Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
GREEN DAY - Boulevard Of Broken Dreams
Playlist
GREEN DAY
Boulevard Of Broken Dreams
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte dobroty od efko cz za 5.000 korun

bg_home

Ve Snídani šampionů budeme zase mlsat….
Poslouchejte Hitrádio i tento týden a vyhrajte v soutěži Rychlá pětka balík produktů efko cz
za 5.000 korun.

Vítěz obdrží velikou zásobu dobrot. Nevejde se ani do náruče, ani do tašky, neboť výherce získá všechny druhy vyráběných okurek ať kořeněných, dětských, Tradičních moravských, česnekových, chilli atd. Také všechny druhy česneků, sušených rajčat, paprik a feferonů. Také kukuřičky a stříbřité cibulky, výrobky řady SALATBAR i *EXCLUSIVE*. Nebude chybět BIO kysané zelí a také červené a bílé zelí, červená řepa na hranolky i kostičky. Různé saláty a párty mix doplní kapary i jemný celer a mrkev s ananasem. A to stále není všechno 😊 

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže RYCHLÁ PĚTKA prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

efko cz je česká společnost vyrábějící potraviny přednostně z tuzemských surovin a do českého skla.  

Je součástí nadnárodního potravinářského a zemědělského koncernu. Suroviny pro nás pěstují jak v Čechách tak na jižní Moravě. S našimi zemědělci každoročně vybíráme nejvhodnější odrůdy podle měnících se klimatických podmínek a požadavků spotřebitelů. Dbáme na perfektní pěstební dohled, nejlepší sklizňové metody, ohleduplné skladování a minimalizaci transportu. Sídlíme a vyrábíme ve Veselí nad Lužnicí, kde jsme postavili nejmodernější linky na výrobu pasterované zeleniny. 

V ČR ročně zpracujeme a zobchodujeme miliony kilogramů ovoce a zeleniny  přetvořené do vysoce kvalitních výrobků. Tím vytváříme v celém navazujícím řetězci pracovní pozice pro stovky zaměstnanců. Dbáme o vstřícné pracovní podmínky stejně, jako dbáme na životní prostředí. Jsme s přírodou spjatí a dobře víme, že bez ní potraviny ani život nejsou. Pečujeme o ni a sledujeme, aby všichni naši dodavatelé na životní prostředí dbali. 

Naše motto je „Vždy to nejlepší..!“ Držíme slovo 

Chováme se tak, aby naše motto bylo vždy platné. Kdo si koupí  výrobek efko, může si být jistý, že získal nejlepší kvalitu. Této výzvě čelíme a dostojíme denně. 

Zásobujeme trh pasterovanou zeleninou i dalšími výrobky z oboru čerstvé a zpracované zeleniny. Naší doménou jsou nakládané okurky. Nakládané kurky jsou efko a efko jsou nakládané okurky. 

Předností společnosti efko je, mimo výjimečné kvality, velká šíře vyráběné a obchodované zeleniny. Mimo dominantních okurek a stříbřitých cibulek je to celá škála paprik, feferonů, v oleji nakládaných česneků a sušených rajčat, ale i kořenové zeleniny (řepy, karotky a celeru). Také moderní saláty s ovocnou složkou řady SALATBAR, například mrkev s ananasem. Speciální řadu výrobků máme pro děti. Receptury zajišťují jemnější chuti a roztomilé drobnější okurky, sladké křupavé kukuřičky nebo penízky červené řepy jsou prostě vynikající. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE