Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
R3HAB & INNA & SASH! - Rock My Body
Playlist
R3HAB & INNA & SASH!
Rock My Body
Právě vysílá:
Petra Tomanová
Rádio, které hraje...

Vyhrajte chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5 od ČPZP

sni_mek_obrazovky_2023_09_11_v_10_46_32

Za tyhle chytrý pětky vás doma pochválí.
Vyhrajte v soutěži Rychlá pětka chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5 od České průmyslové zdravotní pojišťovny!

Hrajeme každé všední ráno ve Snídani šampionů na Hitrádiu.

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou ze Snídaně šampionů zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Partnerem soutěže Rychlá pětka je ČPZP.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna podporuje zdravý pohyb a životní styl jako prevenci k řadě onemocnění.

ČPZP nabízí zajímavé preventivní programy pro celou rodinu
* s ČPZP vyřídíte vše ihned díky mobilní aplikace Zdraví v mobilu
* ČPZP je 3. největší zdravotní pojišťovna
* ČPZP nabízí program Krok pro zdraví, za nachozené kroky můžete získat odměnu
* ČPZP zajišťuje zdravotní péči po celé ČR
* ČPZP podporuje zdravý životní styl svých pojištěnců
* ČPZP nabízí 4 500 Kč pro maminky a miminka
* ČPZP si vyřídíte i výhodné cestovní pojištění, on-line
* ČPZP je s vámi i na FB, kde pořádá soutěže a poskytuje užitečné informace

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, zkráceně ČPZP, je s počtem více než 1,3 milionu klientů třetí největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Působí po celé České republice. S klienty komunikuje elektronicky i prostřednictvím více než stovky poboček.

ČPZP se sídlem v Ostravě vsadila na pestrou škálu preventivních programů pro celou rodinu. K dlouhodobě nejčerpanějším preventivním programům patří programy pro těhotné, ženy po porodu a miminka, kde lze získat až 4 500 korun, nebo program Pravidelný pohyb s příspěvkem 700 korun na permanentku na cvičení a do bazénu. Velký zájem je o příspěvky na očkování. ČPZP vychází vstříc klientům, kteří dávají přednost elektronické komunikaci. Samozřejmostí je také možnost proplacení příspěvků bez nutnosti osobní návštěvy na pobočce. Při použití mobilní aplikace Zdraví v mobilu stačí doklady pouze vyfotit, kliknutím odeslat a pak už jen očekávat peníze na svém bankovním účtu.

S fungováním mobilní aplikace Zdraví v mobilu je těsně spjat i další z oblíbených programů, Krok pro zdraví. Motivací tohoto programu je přivést pojištěnce k pravidelné pohybové aktivitě – chůzi. Za každých 330 000 nachozených kroků je odměna 100 korun. Maximálně lze čerpat příspěvek až do výše 1 000 korun a příspěvek lze využít na sortiment sportovního zboží zakoupený ve specializované prodejně nebo v prodejnách se sekcí sportovního zboží.  Kombinací příspěvků ČPZP mohou ženy i muži čerpat na prevenci částku až 2 000 korun. Například využitím programů Krok pro zdraví, Pravidelný pohyb, Rázová vlna a Sportovní prohlídka.

Jestli ještě nepatříte mezi klienty České průmyslové zdravotní pojišťovny, neváhejte a zaregistrujte se jednoduše a pohodlně online, prostřednictvím webových stránek ČPZP. Pokud nemůžete provést online registraci, navštivte kteroukoli z poboček České průmyslové zdravotní pojišťovny. Když to stihnete do půlnoci 30. září, můžete čerpat výhody a bonusy od ČPZP již od ledna roku 2024.

Informace k programům a nabídce České průmyslové zdravotní pojišťovny najdete nejen na webových stránkách cpzp.cz, ale třeba i na Facebookovém profilu ČPZP, který sleduje již 48 tisíc lidí.

Soutěžní pravidla najdete ZDE