Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
RUDIMENTAL & ELLA EYRE - Waiting All Night
Playlist
RUDIMENTAL & ELLA EYRE
Waiting All Night
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte balík dobrot z Fairtrademarket.cz

Ve Snídani šampionů podáváme balíky fairtrade produktů od kávy, přes čokolády až po sušenky a nápoje.  

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

Velký balík dobrot z  internetového obchodu Fairtrademarket.cz

Najdete v něm spoustu kávy, čokolád, sušenek, ale taky limonády a různé vysoce kvalitní exotické pochutiny (yuca chipsy, basmati rýže, kokosové mléko, sušené mango a mnoho dalšího).

Celková hodnota balíku je 5.000 korun.

Fairtrademarket – internetový obchod s širokou nabídkou fair trade zboží od kávy, čaje, čokolád, sušenek, ale i vínečko a různé exotické pochutiny domů i do kanceláře.  

Najdete zde také ekologickou kosmetiku, dárkové zboží a šperky z chráněných dílen. Cokoli si vyberete, je eticky obchodované a pomůžete tak někomu, kdo to potřebuje. 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE