Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
KRYŠTOF - Život je krásný
Playlist
KRYŠTOF
Život je krásný
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte až 10.000 korun na nákup ultralehkého vybavení do města i přírody

mzv_drozd_1200x628

V nejrychlejší soutěži v českém éteru - Rychlé pětce - hrajeme o vouchery na nákup věcí, které se vám budou na vašich zahraničních cestách hodit. Ještě před tím než vyrazíte, nezapomeňte se zaregistrovat do systému DROZD Ministerstva zahraničních věcí a buďte vždy v obraze. Registrace vám zabere jen pár minut. 

Jakmile uslyšíte mezi 6 a 9hod ranní výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

Vouchery na nákup ultralehkého turistického vybavení do internetového obchodu www.pod7kilo.cz v hodnotě 5.000 korun (po-čt) a 10.000 korun (pá). 

O systému DROZD:

Chystáte se letos na prázdniny nebo na dovolenou za hranice? Nebo na služební cestu? A chcete, aby všechno proběhlo v klidu? Pokud budou velké stávky v dopravě, abyste se jim dokázali vyhnout, nebo se na ně aspoň uměli připravit? Pak se vám určitě bude hodit DROZD, pokud už ho dávno nepoužíváte… 

Zkratka DROZD znamená Dobrovolnou registraci českých občanů při cestách do zahraničí a tato aplikace poskytuje aktuální upozornění k zahraničním cestám. A pokud opravdu nastanou mimořádné události, pomáhá DROZD českým ambasádám organizovat pomoc českým občanům, kteří se ocitnou v nouzi.   

A jak DROZD funguje? Ministerstvo zahraničních věcí posílá zaregistrovaným občanům důležité informace hromadně emailem nebo textovými zprávami na mobily. Včas je varuje před případným hrozícím nebezpečím, které souvisí s přírodními katastrofami, bezpečnostními hrozbami, nebo třeba stávkami a protesty. V případě nenadálé situace slouží poskytnuté kontakty také k organizaci rychlé a účinné pomoci občanům v nouzi. Pokud tedy chcete mít v zahraničí všechny tyto důležité informace, aniž byste je museli složitě hledat, pak je registrace v DROZDU před cestou ten správný krok.  

Registrace vám zabere jen pár minut. Vyplníte online jednoduchý formulář. Zadáte informace o cestovateli, údaje o vašem pobytu v zahraničí, informace o spolucestujících a kontaktních osobách v Česku. Poskytnuté osobní údaje Ministerstvo zahraničních věcí ČR uchovává a využívá pouze k uvedeným účelům. A navíc je po 30 dnech od konce cesty z databáze automaticky vymaže.  

Takže, pokud se chystáte na dovolenou nebo služební cestu do zahraničí, věnujte registraci pět minut a ušetřete si spoustu starostí později! 

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE