Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
ED SHEERAN - Photograph (Felix Jaehn Remix)
Playlist
ED SHEERAN
Photograph (Felix Jaehn Remix)
Právě vysílá:
Petra Tomanová
Rádio, které hraje...

Vyhrajte 5.000 korun na nákup na Superdiskont.cz

Vyšperkujte svoji domácnost nebo zahradu. Vyhrajte voucher na 5.000 a pořiďte si nový nábytek, techniku, bazén nebo výřivku. Hrajeme každé všední ráno ve Snídani šampionů na Hitrádiu.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

Dárkový kupón na nákup zboží v hodnotě 5.000 korun, který lze uplatnit na Superdiskont.cz, Fiskars-shop.czLeifheit-shop.cz

Ryze česká, rodinná firma Landema Group s.r.o. provozuje internetové obchody s vybavením pro Váš dům a zahradu. 

V sortimentu mají přes 5000 druhů produktů 50ti renomovaných značek jako např. Fiskars, Leifheit, Tefal, Vileda, Marimex, Duramax, GARDENA atd. 

Nakoupíte u nich domácí potřeby, úklidové pomůcky, kancelářská křesla, zahradní domky, nábytek a techniku, bazény, vířivky, sauny a mnoho dalšího. 

Díky vlastnímu skladu a kamenným prodejnám v Praze a Jaroměři jsou schopni zboží expedovat ještě týž den od objednání.

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE