Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
RED HOT CHILI PEPPERS - Tell Me Baby
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Tell Me Baby
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Vyhrajte 4.000 na nákup v eshopu Trenýrkárna.cz

sni_mek_obrazovky_2023_10_10_v_11_41_54_image_1280x384

Začněte den v novém…v novém spodním prádle!

Ve Snídani šampionů na Hitrádiu hrajeme každé všední ráno o vouchery na 4.000 korun od Trenýrkárna.cz, kde najdete více než 350.000 kusů spodního prádla skladem, třeba od značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Styx nebo třeba Nedeto, tak to si určitě vyberete.


Jakmile uslyšíte výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 937.  Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává. 

Trenýrkárna.cz je e-shop se spodním prádlem pro muže i ženy! Ano je to přesně tak, snažíme se vyjít vstříc všem, a hlavně jsme rádi, že můžeme nabídnout vše, co potřebujete, a to na jednom místě! Ať už objednáváte pouze pro sebe, pro sebe i svůj protějšek nebo rovnou pro celou rodinu i včetně všech příbuzných, protože zrovna odjíždíte na rodinné setkání a každý si přece zaslouží nějaký ten dáreček. Stačí, když se podíváte na www.trenyrkarna.cz.

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE