Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
SIA - Unstoppable
Playlist
SIA
Unstoppable
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

POJĎTE S HITRÁDIEM CITY NA DEPEŠÁKY

Pojďte s Hitrádiem City na Depešáky!

 

Kultovní kapela Depeche Mode se vrací do Čech! V pražské Eden Areně vystoupí černočerní synthrockoví klasici už 24. května. A Hitrádio City pro vás má lístky!

 

Co se týče Depeche Mode, jsou dva druhy lidí. Ti, co tuhle britskou kapelu milují, a potom ti, co ji milují ještě víc. Parta, která v 90. letech dobyla svět, pořád umí. Hity jako Enjoy The Silence nebo  Walking in My Shoes patří k celosvětové klasice. A jejich živá vystoupení… no, to se musí vidět!

 

Láká vás to? Chtěli byste zažít Depeche Mode v kompletní sestavě na jednom z jejich pověstných koncertů? No tak pojďte s námi!

 

HITRÁDIO CITY vás na syntetické klasiky z Basildonu dostane zcela zdarma! Poslouchejte naše vysílání v týdnu od 15. do 19. května a vyhrajte si dva lístky!

Vaším úkolem je poznat "tajemný hit" od Depešáků. Každý den vám dáme indicii, podle které zjistíte, který hit od Depeche heldáme. Pak už se jen stačí v pátek dovolat na výzvu moderátora do studia na linku 546 606 606 a dva lístky na beznadějně vyprodaný konecret jsou vaše!

nápovědy:

 

Pražské vystoupení Depeche Mode bude součástí turné Global Spirit Tour, na kterém kapela představuje nové album. Šňůra začala 5. května ve Stockholmu a postupně zavítá do třicítky evropských měst.

 

Skupina vznikla v roce 1980 v britském Basildonu. Postupem času se stala jednou z průkopnických kapel, které používaly nové metody samplování přírodních zvuků. Celosvětově  prodala na 100 milionů alb a singlů.

 

Do České republiky se vrací poněkolikáté. Vůbec poprvé se u nás depešáci představili ještě za komunistického režimu, a to na pražské Letné v roce 1988.