Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
RUDIMENTAL & ELLA EYRE - Waiting All Night
Playlist
RUDIMENTAL & ELLA EYRE
Waiting All Night
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

Nadělte si dárek, který vyšperkuje vaši domácnost

dyson_do_c_la_nku1

Pod stromečkem můžete najít měkký dárky, tvrdý dárky, obálku s penězi nebo taky designové kousky, které nejenom zdobí, ale hlavně pomáhají v domácnosti. Přesně takové si můžete vyhrát v  nejrychlejší soutěži v českém éteru Rychlé pětce.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Technistore je autorizovaný Premium partner Dyson, který se zaměřuje na prodej špičkových spotřebičů do domácnosti Dyson. Potřebujete poradit s výběrem nebo použitím konkrétního produktu ideálního pro Vás a Vaše potřeby? Navštivte www.technistore.cz a zeptejte se našich odborníků.

Na eshopu Technistore.cz najdete kromě kompletního sortimentu Dyson také různorodé příslušenství k jednotlivým modelům všeho druhu.

Eshop řadí do svých standardních služeb dopravu zdarma nebo dvouletou záruku.


Značka Dyson od počátku buduje portfolio produktů na základě počátečního problému. To znamená, že před zrodem kategorie či produktu je vždy nějaký problém, který sám Sir James Dyson (inovátor, inženýr a majitel společnosti), jeho inženýři a technici řeší a zkoumají a vždy přináší o krok či několik kroků lepší řešení.

Prvotřídní špičkové technologie jsou pro Dyson typické, zároveň je vždy pro Dyson důležité, aby použití konkrétní technologie bylo pro konečného uživatele příjemné, zlepšovalo jeho kvalitu života a zdraví. Podívejme se třeba na aku vysavače, které odstraní až 0,3 mikronu malé/velké nečistoty (toto je např. velikost cigaretového kouře) a díky tomu je perfektní volbou nejen pro alergiky a astmatiky, ale především pro každého, kdo chce žít v opravdu čisté a důkladně uklizené domácnosti.

Další velmi oblíbenou kategorií jsou produkty péče o vzduch, kam patří čističky vzduchu, ventilátory a zvlhčovače vzduchu. Nad kvalitou vzduchu se začíná zamýšlet čím dál větší množství lidí, ať už z důvodu stále se rozšiřujících zdravotních problémů (astma, alergie, ekzémy apod.) či zkrátka péče o kvalitu života uvnitř našich domácností a kanceláří.

Jako poslední, ovšem neméně zajímavou a u zákazníků vyhledávanou kategorií je péče o vlasy, která skýtá tři hlavní produkty – fén na vlasy Dyson Supersonic, multistyler Dyson Airwrap a žehličku na vlasy Dyson Corrale. Vlasy jsou koruna krásy a pro každou ženu (i muže samozřejmě) je péče o vlasy, aby byly zdravé a krásné, podstatná. Proto Dyson přišel na trh s technologiemi, které chrání kvalitu vlasů, pomáhají předcházet jejich poškození, a naopak podporují jejich zdraví.

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE