Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
HARRY STYLES - As It Was
Playlist
HARRY STYLES
As It Was
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

KRYŠTOF CHYSTÁ VYSNĚNÝ KONCERT! Vyhrajte lístky pro celou partu!

Kapela Kryštof si letos na podzim splní sen. V sobotu 16. a v neděli 17. září odehraje dva naprosto mimořádné koncerty na Strahově. Hitrádio City VÁS NA NĚ DOSTANE I S CELOU PARTOU!

Budou to koncerty roku. Nejúspěšnější kapela současnosti s Richardem Krajčem v čele na pražském Strahově během dvou večerů nabídne to nejlepší, co za dobu své existence vytvořila. Koncerty si před desítkami tisíci fanoušky SPLNÍ SEN, který se zrodil před čtvrtstoletím v  havířovské garáži.

První superkoncert je zcela vyprodaný, na druhý zbývá posledních pár lístků. Hitrádio City je jako exkluzivní partner koncertu pro vás má zadarmo.  A protože celý koncert Kryštofů je o splněných snech,  chceme rozdat lístky těm, kteří dokáží sny plnit.

POMOZTE NÁM JE NAJÍT!

Napište nám,  KDO BY SI LÍSTKY NA VYSNĚNÝ KONCERT KRYŠTOFŮ ZASLOUŽIL A PROČ. Dokázal něco velkého? Pomohl někomu splnit jeho sen? Nebo třeba jenom sní o tom, že se na Kryštofy podívá?

Dejte nám o něm vědět přímo SEM!

To je vše. Teď už jen čekejte na náš telefon. A pokud vyhrajete, užijete si on i vy SNOVÝ koncert roku. Rozdělíte si spolu 4 lístky!

A ŽE JE O CO STÁT! Očekává se, že oba koncerty navštíví celkem přes 65.000 lidí. "Tímto koncertem asi dosáhneme s Kryštofem našich nejvyšších met a to nám už nikdo nevezme. Teď už bych si jenom přál, aby nám nadále každé dva roky fungovaly festivalové Kryštof kempy, které nás hrozně baví," řekl Richard Krajčo.