Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
SIA - Unstoppable
Playlist
SIA
Unstoppable
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio, které hraje...

ENRIQUE IGLESIAS V PRAZE! Dostaneme vás na vyprodaný koncert!

Duele El Corazon, El Perdón, Hero, Can You Hear Me, Do You Know a další světové megahity budou 18. prosince dunět pražskou Tipsport Arenou. Přiveze je sám král latinského a tanečního popu Enrique Iglesias. A vy můžete být u toho. Na VYPRODANÝ koncert vám totiž budeme rozdávat lístky!

Soutěžíme v týdnu od 12.12. v ranním vysílání a zahrajeme si na česko – španělský slovník. Vaším úkolem bude přeložit námi zadané španělské slovíčko do češtiny (nebojte, budou to slovíčka, která jste už někdy slyšeli a navíc vám dáme tři možnosti, ze kterých si budete vybírat)

Každý den z našeho česko – španělského slovníku vzejde jeden semifinalista a v pátek bude velké finále. A to bude o rychlosti. Kdo z finalistů se nám na výzvu dovolá jako první do studia, jede v neděli na koncert.

Španělská popová megastar Enrique Iglesias, který má na kontě více než sto šedesát milionů prodaných nosičů, přijede poprvé do České republiky. Lístky na jeho vystoupení zmizely prakticky okamžitě. Není divu, jeho show jsou proslulé obrovskou energií a maximálním nasazením zpěváka. Tady vás přátelé žádný uzívaný Bieber nečeká.

SEX AND LOVE

Do Prahy  přijede 18. prosince v rámci turné "Sex and Love" na podporu stejnojmenného alba je dvanáctým koncertním turné zpěváka. Navštívil s ním již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit. "Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, Iglesias přiveze velkolepou show plnou živého latinsko-amerického popu. Obvykle si během koncertů vybere z publika na pódium jednu z divaček, aby jí zazpíval jeden ze svých hitů. Čekat to můžeme i u nás v Praze," připomněli organizátoři.

LAMAČ SRDCÍ

Dívčí idol a držitel ceny Grammy za nejlepší latinské popové album Enrique Iglesias je i v jedenačtyřiceti letech a přes divoký vztah s bývalou tenistkou Annou Kurnikovou jedním z nejžádanějších mužů planety. Jeho koncerty dlouhodobě provázejí emoce fanynek. Po vystoupení  v Colombu jej kvůli tomu kritizoval prezident Srí Lanky, který se pozastavil nad omdlévajícími ženami, z nichž některé na zpěváka házely své spodní prádlo. Pro pořadatele koncertu požadoval trest "zmrskaní jedovatými ocasy rejnoků", což je na Srí Lance vyjádření nutnosti přísného trestu.

FILMOVÁ HVĚZDA

Svá alba Iglesias natočil ve čtyřech jazycích – španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Uplatnil se i ve filmu, v roce 2003 si zahrál s Antoniem Banderasem, Salmou Hayekovou a Johnnym Deppem ve snímku Tenkrát v Mexiku a jako host se objevil v několika seriálech, například Jak jsem potkal vaši matku nebo Dva a půl chlapa.

Byl to právě Enrique Iglesias a jeho hit Duele El Corazon, který na Hitrádiu vynesl 250 tisíc finálovému výherci hry Kdopak to hraje.