Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
ED SHEERAN - Afterglow
Playlist
ED SHEERAN
Afterglow
Právě vysílá:
Michaela Rykrová
Dobré poledne, Brno!

Představujeme: DEBBI je opět hodně hitová!

Svěžím singlem Together s ozvěnami končícího léta se připomíná charismatická zpěvačka Debbi. S tou se budou během podzimu pravidelně setkávat televizní diváci populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Autorkami písně jsou stále vyhledávanější skladatelka Patricie Fuxová a baskytaristka Nela Sasková, která s Debbi hraje v její doprovodné kapele.

„Je to taková holčičí záležitost, “ říká šestadvacetiletá zpěvačka o novince Together. Tu ji poprvé pustila její baskytaristka Nela, kterou jako interpretku znají fanoušci rappera Lipa, s nímž nazpívala úspěšný duet Ve vzpomínkách, nebo jeho libereckého kolegy Sebastiana. „Nela se na ní autorsky podílela a já se do ní okamžitě zamilovala. Už dlouho se mi nestalo, že bych si nějakou píseň tak rychle oblíbila. Stala se pro mě opravdu srdeční záležitostí, “ neskrývá Debbi své nadšení.

Velký autorský podíl na ní má i Patricie Fuxová, hlavní tvář dívčí skupiny Vesna, která jako skladatelka spolupracovala s mnoha předními osobnostmi tuzemské pop music - třeba s Lucií Bílou, Karlem Gottem, Václavem Neckářem nebo Ilonou Csákovou. Současný popový zvuk má na starosti producent Ondřej Turták alias ODD a anglický text vzešel z pera dvojice Tomáš Dvořák a Alasdair Bouch.

Pro Debbi se po předloňském albu Break, které jí vyneslo Cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka roku, jedná o její druhý singl. Na jaře vydala píseň Lighthouse, kterou jsme vám představili i u nás na Hitradiu.

Podzim bude v podání osobité rusovlásky ve znamení divácky oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Debbi se v ní týden co týden promění v některou z hvězd domácí či světové hudební scény. „O účasti jsem vždy snila. Myslím, že bude vážně zábavné vžít se do kůže někoho jiného. Pro diváky i pro mě, “ těší se zpěvačka na následující týdny.