Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
ATB & TOPIC & A7S - Your Love (9PM)
Playlist
ATB & TOPIC & A7S
Your Love (9PM)
Právě vysílá:
Michaela Rykrová
Dopoledne s Míšou Rykrovou

Je SIA slavná jen díky KATY PERRY?

David GuettaSia už před 9. lety spojily své síly a natočili megaúspěšný hit Titanium. Málokdo však ví, že původně se měla o vokály postarat jiná zpěvačka. Přeci jen v té době jméno Sia nebylo až tolik známé. A tak Guetta pošilhával po mnohem slavnější Katy Perry, která jako první dostala nabídku písničku nazpívat. Jenomže…

Sia je spoluautorkou zmiňovaného hitu a tak v demo verzi nazpívala vokály sama. Jen pro představu. Nic víc, nic míň. A hledala se zpěvačka, která by to nazpívala oficiálně. Katy Perry byla opravdu první v pořadí, ale vlastně hned nabídku odmítla.

"Vzpomínám si, že jsem si píseň poprvé pustila do sluchátek v letadle a hned po prvním poslechu mi spadla brada. Říkala jsem si v duchu: Bože, ta píseň je naprosto úžasná! Kdo to vůbec zpívá? Takhle by to mělo zůstat, “ rozpovídala se po letech slavná zpěvačka. A tak jen díky přímluvě Katy Perry dostala Sia šanci se proslavit po celém světě. Své kamarádce to po pár letech vrátila, když jí pomohla s hitem Chained To The Rhythm.