Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220

NAHÁ SPRAVEDLNOST: Nudisté na Moravě naháněli zloděje kola

NAHÁ SPRAVEDLNOST: Nudisté na Moravě naháněli zloděje kola
Zdroj: Pixabay
Datum: 4. 8. 2022
Autor: Michal Merenda

Brněnští strážníci v úterý řešili kuriózní případ. Oblečený mladík tam z nudistické pláže ukradl kolo, čehož si všimla i skupinka nudistů a nenechavého zloděje se jala chytit.

 

K incidentu došlo, když jedna z nudistek na pláži Brněnské přehrady usnula. V tu chvíli její nepozornosti využil oblečený mladík, který se na nudistickou pláž vplížil a odcizil ženy kolo v hodnotě 30 tisíc korun.

 

Jeho počínání si okamžitě všimli přítomní nudisté, kteří na mladíka upozornili křikem. Skupina „naháčů“ se ihned zvedla a zloděje začala honit.

 

Recidivista se před nudisty snažil utéct do kopce, a když zjistil, že na ně jeho síly nestačí, kolo zahodil a schoval se v tamním bufetu pod stůl.

 

Odvážní naháči jej však dostihli a aby zpod stolu nemohl utéct, posedali si okolo a mladíka uvěznili svými nahými těly. Pak zavolali policisty, kteří zloděje zadrželi. 

 

Jeden z přihlížejících zavolal na linku 156, zatímco mladík se prý ukryl pod deskou stolu, kolem něhož si až do příjezdu hlídky městské policie posedali rozzlobení návštěvníci pláže, aby nemohl uprchnout. Poznat dotyčného nebylo pro strážníky nijak složité. Kromě toho, že ho ostatní neustále hlídali, byl mezi nimi jediný oblečený, “ uvedl policejní mluvčí Jakub Ghanem.