Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220

SRDCOVKY HITRÁDIA: Ty nejikoničtější hity každý pracovní den mezi 9:00 a 10:00

Na Hitrádiu vám hrajeme 24 hodin denně ty největší hity současnosti.

Mezi 9:00 a 10:00 vám ale připomeneme i megahity, na které už jste možná zapomněli. Jsou to hity, které náš kraj miluje a miloval, jen my jsme na ně možná někdy zapomněli.

Připomeňte si je s námi! Srdcovky Hitrádia vám budeme hrát každý pracovní den mezi 9:00 a 10:00 hned po Snídani šampionů. 

Svou srdcovku můžete nominovat i vy - a my vám ji zahrajeme. 

Stačí, když nám své přání napíšete do zprávy na https://www.facebook.com/HitradioCityBrno, na e-mail: studio@hitradiocitybrno.cz nebo do formuláře na webu.

Brněnské srdcovky jsou hity Vašeho srdce!

Partnerem Brněnských sdcovek jsou TEPLÁRNY BRNO.

Topme chytře! Teplárny Brno radí, jak na to.

Energie, kterou ušetříme, nebude chybět jinde a ještě se úspora projeví na konečné faktuře. I takto lze shrnout informační kampaň Topme chytře, která nás motivuje k úspornému chování. České domácnosti ještě do nedávna patřily k nejpřetopenějším vůbec. Průměrná teplota běžné domácnosti se pohybovala kolem 22-24 stupňů, přičemž pro obytnou místnost doporučují odborníci maximálně 21 °C a v ložnicích nejvýš osmnáctku. A především snížení teploty v domácnosti je cestou k efektivnímu snížení spotřeby.

Jak šetřit a zároveň si neztratit teplotní komfort, zjistíte na webu www.topmechytre.cz nebo na Facebooku Tepláren Brno.

tb_grafika_kampane_topme_chytr_e