Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 546 220 220
IMAGINE DRAGONS - Bad Liar
Playlist
IMAGINE DRAGONS
Bad Liar
Právě vysílá:
David Máčala
Rádio které hraje...

VELIKONOČNÍ RETROVÍKEND: Vraťte se s Hitrádiem City do zdravějších časů!

Taky už vás unavují zprávy o epidemii, o tom, kolik lidí onemocnělo a co se zase nesmí? Pojďte s námi na to zapomenout!

Když nepřijdou letos o Velikonocích koledníci, přijde aspoň náš RETROVÍKEND! Hitrádio City pro vás chystá velkou hudební retroparty! Od soboty 11. do pondělí 13. dubna vám budeme hrát jen to nejlepší z doby před dvaceti lety! A všechny starosti, karantény a nouzové stavy spolu pustíme z hlavy! Žádné slovo, které začíná na „korona...“ od nás neuslyšíte ani jednou!

Naopak, budeme s vámi vzpomínat na dobu, kdy se roušky nosily jen v nemocnici a na maškarním, kdy se na diskotéky ještě mohlo a žádný odstup nebyl dost malý. Těšte se na Take That, East17, Oasis, Pet Shop Boys nebo Kelly Family.

Captain Jack – Captain Jack

Zavzpomínáme na jarní večery devadesátek, na černé hadry, ve kterých jsme zamračeně cestou ze školy poslouchali Depešáky, na památníček, do kterého naše spolužačky psaly vyznání Angelovi Kellymu. A taky na britpop, eurodance a spoustu dalších hudebních směrů, které dnes můžete slyšet spíš někde v muzeu.

Blur – Song 2


RETROVÍKEND, ve kterém si podají ruce DJ Bobbo, 2Unlimited a MC HAMMER s Blur a Nirvanou, na vás čeká od soboty 11. do pondělí 13. dubna jen na Hitrádiu.

Jsme rádio, které hraje! I retro!

MC HAMMER – U Cant Touch This