Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 800 100 366 (zdarma)
THOM ARTWAY - I Have No Inspiration
Playlist
THOM ARTWAY
I Have No Inspiration
Právě vysílá:
Alena Přikrylová
Víkend na Hitrádiu City

OBLÉKÁME BRNO ZA PŮL MILIONU!

Vezmeme vás do ráje! Je čas udělat pořádný průvan ve vašem šatníku . Hitrádio City vám ho v květnu doplní  o ty nejlepší kousky z nové kolekce Urban Store.

Během května rozdáme 100 posluchačkám a posluchačům poukázky na nákup oblečení, obuvi a doplňků v Urban Store za PŮL MILIONU KORUN!

A POZOR! ABYCHOM ROZDALI CELÝCH 500.000 Kč, PRODLUŽUJEME SOUTĚŽ!!! Stále máte šanci vyhrát!

Soutěžíme několikrát denně ve všední dny od 9.5. do 29.5.2017.

JAK NA TO:

Přihlaste sebe se svou kamarádku nebo parťáka do hry a poslouchejte Hitrádio City. Pokud Vám zavoláme a budete oba/obě vědět, co právě dohrálo za song, půjdete na soukromý Nightshopping, kde si nejen skvěle nakoupíte, ale taky se pobavíte. 

Každý z výherců dostanete voucher na nákup oblečení, obuvi a doplňků v rámci závěrečného Nightshoppingu v prodejně Urban Store v hodnotě 5000 Kč.

100 posluchaček a posluchačů Hitrádia City čeká 1.6.2017 neobyčejný nákupní večírek se skvělým programem a jen pro ně bude večer otevřená prodejna Urban Store a připraven skvělý program.

Celkem oblékneme Brno za půl milionu korun!

Výherci každého kola (2 soutěžící) získávají možnost výběru oblečení. Každý v hodnotě 5000 Kč, který uplatní na Nightshopping 1.6.2017 v brněnské prodejně Urban Store.

můžete se těšit na:

Soutěžní formulář

 • Pro přihlášení do soutěže je nutné vyplnit a odeslat registrační formulář v období od 1.5.2017 do 29.5.2017.
 • Nepřijme li kterýkoli volaný účastník soutěže hovor do 5. zazvonění telefonu, zaniká nárok na výhru pro celou soutěžní dvojici.
 • Neodpoví li kterýkoli účastník soutěže správně na soutěžní otázku, zaniká nárok na výhru pro celou soutěžní dvojici.
 • Pro uznání výhry je nutné, aby každý ze soutěžící dvojice uvedl  1) interpreta posledního songu odehraného na Hitrádiu City, NEBO 2) název posledního songu odehraného na Hitrádiu City, NEBO 3) interpreta a název posledního songu odehraného na Hitrádiu City.
 • Registrace do soutěže je platná po celou dobu konání soutěže.
 • Výherní poukaz je možné vyzvednout nejdříve následující pracovní den od dne výhry v prodejně Urban Store v Brně na Náměstí Svobody 1, oproti předložení platného OP. Nejpozději pak 1.6.2017. do 19:00.
 • Výherní poukaz je platný pouze 1.6.2017. od 20:00 do 24:00 v prodejně Urban Store v Brně na Náměstí Svobody 1.
 • Výherní poukaz je platný na celý sortiment prodejny Urban Store v Brně na Náměstí Svobody 1.
 •  Z kapacitních důvodů bude polovina výherců pozvána na Nightshopping od 20:00 a druhá polovina od 21:00. Čas je uveden na výherním poukazu a je závazný.
 • Výherce nemá nárok požadovat příchod na Nightshopping v jím vybraný čas, pokud již poukazy na tento čas nejsou k dispozici.
 • Soutěž se dále řídí obecnými pravidly soutěží