Vysílací studio: 546 606 606
Dopravní linka: 800 100 366 (zdarma)
ASIA - Heat Of The Moment
Playlist
ASIA
Heat Of The Moment
Právě vysílá:
Hitrádio City
Rocková noc

ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ HUDEBNÍ CITY PIKNIK V BRNĚNSKÉM PARKU

Zažijte unikátní hudební City piknik v brněnském parkucity_piknik_slovanske_namesti

Zpříjemněte si společně s námi léto v metropoli na dvou unikátních akcích v brněnských parcích. Připravili jsme pro vás City pikniky – hudební pikniky Hitrádia City a DámeJídlo. Těšte se na vystoupení umělců, které znáte z vysílání Hitrádia City, kvalitní gastronomii a moderátory Hitrádia City.

 

Kde a kdy se potkáme?

1.8.2017 – Slovanské náměstí
15.8.2017 – Kraví hora

A k příjemné pohodě vám zahrají  Xindl X, Mirai, Debbi a Nebe.

 

DámeJídlo je vždy po ruce díky aplikaci. Jídlo si lze objednat jen na pár kliknutí. Díky nové funkci „Pick-up point”, kterou budete moci vyzkoušet na City pikniku, je možné si jídlo nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde to nečekáte. Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v aplikaci. Jídlo zaplatíte v aplikaci (hotově nebo kartou), Pick-up point uložíte do mapy a až se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj vyzvednete na daném místě (Pick-up pointu). Pokud využijete na City pikniku službu Pick-up pointu, dostanete od DámeJídlo stylovou piknikovou deku.

Ve vysílání Hitrádia City budeme vždy před každým City piknikem soutěžit o vouchery na jednorázové objednávky u DámeJídlo v hodnotě 500 Kč.